Drzewo – SKUTECZNA NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO

Вивчення мови сприяє зануренню в культурне та суспільне життя країни, допомагає відчути колорит і самобутність традицій та національних особливостей. Саме такий спосіб пізнання є цікавим та захоплюючим, приносить радість та дарує мотивацію.  Даний сайт стане вашим помічником і союзником в досягненні поставленої мети.

Kursy w Charkowie

КУРСИ В ХАРКОВІ

Курси “Drzewo” допоможуть Вам оволодіти польською мовою, познайомитись з культурою та традиціями Польщі, відчути на собі увесь її колорит та неповторність. Ми прагнемо, щоб наші студенти вміли не лише говорити, але й думати польською. Висококваліфікавані викладачі, ретельно підібрані якісні матеріали та затишна атмосфера допоможуть Вам у досягненні поставленної мети, адже навчання буде в радість.

Передзвоніть мені

УРОКИ ОНЛАЙН

З кожним роком навчання в скайпі стає все більш популярним. І не даремно, адже Вам не потрібно витрачати час на дорогу, не треба підлаштовуватись під розклад групи, або прибирати вдома перед візитом викладача. Достатньо просто знайти затишний куточок і підготувати компьютер до роботи.

Подати заявку

Zajęcia w Skype
Uczenie się na odległość

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Даний тип чудово підійде для тих, хто віддає перевагу самостійному навчанню. Виконувати завдання можна у зручний для Вас час при цьому контролюючи їх тривалість. А якщо виникають питання, завжди можна звернутись до викладача, використовуюючи спеціальну форму, або записатись на заняття в скайпі.

Обрати курс